Gespage Yazdırma Yönetimi

Birçok marka için platform için baskı yönetimi çözümü

Gespage Nedir?

Gespage

Herhangi bir cihaz üreticisinden bağımsız bir yazılımdır, tüm MFP ve yazıcı markaları ile uyumludur.

Gespage Görevleri

  • Kullanıcının izlenebilirliği, hedef yazıcı, sayfa sayısı, baskı maliyeti, baskı tarihi, aktivite kodu (proje kodu) ile yazdırılan belgelerin takibi.
  • Kullanıcılar, departmanlar ve işler düzeyinde kotaların yönetimi. Gespage kullanıcı hesapları bir LDAP veya Aktif dizin (maksimum 10 dizin) ile senkronize edilebilir.
  • Baskı fiyatı, daha ekonomik bir baskı noktasına yönlendirme önerisi. İş tahsisi talebi. Kusurların e-posta ile bildirilmesi ve otomatik rapor gönderimi.
  • Bir baskıdan sonra kullanıcıyı bilgilendirmek için otomatik olarak açılan bir Windows Açılır Penceresi
  • Baskı fiyatı, daha ekonomik bir baskı noktasına yönlendirme önerisi İş kodu talebi.

Gespage ile Doküman Yönetimi

Gespage kurumsal baskı yazılımı, her büyüklükte şirketler için, mimarisi basitten komplekse doğru tasarlanmıştır. 

Mobil Baskı

Gespage Mobile, dizüstü bilgisayarlardan, akıllı telefonlarından veya tabletlerinden bir web portalı ya da bir uygulama (Android veya iOS) aracılığıyla veya sadece bir e-posta göndererek kolayca yazdırmanıza olanak tanıyan güvenli bir mobil yazdırma çözümüdür.

Print2me

Kullanıcılarınıza talep üzerine yapılan baskılarda kolaylık sağlayın. Belgelerinizi istediğiniz yazıcıda, ihtiyaç duyduğunuz yerde ve tamamen gizlilik içinde yazdırmaya başlayın!

Baskı Yönetimi

Gespage ile her kullanıcı özerk hale gelir, baskılarını kontrol etme ve kotalarını takip etme bilgilerine sahiptir. Kullanıcılarınız nihayet işlerini doğrudan çok işlevli cihazlar üzerinde yönetebilir.

PRODOC

Doküman yönetimi, baskı güvenlik çözümleri için bize ulaşın.

Hemen bilgi alın