PaperCut Yazdırma Yönetimi

Güvenli ve kolay bir yazdırma deneyimi yaşarken, dünya çapında yüz milyonlarca insana israfı en aza indirmeye yardımcı olan baskı yönetimi yazılımı.

İstediğiniz zaman, istediğiniz cihazdan kolayca yazdırın

Yazdırma BT’nin sıkıcı bir parçasıdır çünkü olması gerektiği için “sadece çalışması” gerekir. PaperCut, son kullanıcılarınız için yazdırmayı kolaylaştırmanızı ve yazdırma sürücülerini otomatik olarak dağıtarak hayatınızı kolaylaştırmanızı sağlar. Sektör lideri üçüncü taraf entegrasyonları, kolay dokun ve bırak Find-Me yazdırma özellikleri.

Yazdırma öncesi, sırasında ve sonrasında tüm belgeleri güvenceye alın

Kuruluşlar dijital verilerini korumak için bir servet harcarlar, ancak bir sızıntı bir belgeyi yazıcıda bırakmak kadar basit olabilir. Güvenliği yeni bir seviyeye taşımak için cihaz erişimini kontrol edin, güvenli baskı sürümü uygulayın, hatta baskı işlerinizi dijital olarak imzalayıp filigranlayın.

Çevre etkisi ve maliyetleri azaltın

Atık azaltma ve maliyet kontrolü bir sopa kullanmakla ilgili değildir, kullanıcı davranışını ustaca değiştirmekle ilgilidir (bir sopa yardımcı olabilir!). PaperCut, çift taraflı yazdırmayı teşvik etme, makul kullanım kotaları uygulama ve tam baskı için geri ödeme ve baskı ters ibraz politikaları gibi özelliklerle doludur.

01

PaperCut NG

Kimin neyi bastığını görmeden baskı bütçelerini yönetin. Temel baskı yönetimi yazılımı PaperCut NG, baskı maliyetini ve israflı gerçekten dizginlemek için ayrıntılı baskıi izleme ve raporlama ile birlikte gelir.

02

PaperCut MF

PaperCut MF, yazdırma ortamınıza uyum sağlar, iş alışına yardımcı olur. Çok fonksiyonlu chazlarda İşleri tam istediğiniz gibi yapılandırın ve baskı sayfasının her seferinde basitçe gerçekleşmesini sağlayın.

03

PaperCut Pocket

Ağ yapılandırma veya sürücü kurmaya gerek yok. PaperCut Pocket tüm bunları perde arkasında yapıyor, böylece kullanıcıların hemen her şeyi mümkün olan en hızlı şekilde yazdırmasını sağlayabiliyor.

Herşey çevrimiçi ve bulutta – Sürdürülebilir, güvenli ve kolay baskı yönetimi

Android, macOS, iOS ve Windows cihazlarında herhangi bir kombinasyonda sürücüsüz yazdırabiirsiniz. Ttek ihtiyacınız olan e-posta adresleri. Toner tahminleri, bilgiler, hatırlatıcılar ve daha fazlası.