HP PageWide Managed Color MFP P77940dn

Yazıcı Servisi: Fotokopi Tamir & Bakım Servisi

Printel Teknik Servis Hizmetleri

Her tip MFP ve Printer yazıcı için tamir ve bakım servisi. Sınırsız yedek parça desteği, orjinal toner.

Servis Talebi

Printel Yazıcı Servisi, tüm yazıcı modellerinde uzmanlaşmıştır. Lazer yazıcılar, HP Designjet Plotter ve Fotokopi makinesi onarımları dahil olmak üzere aynı gün yerinde yazıcı servis hizmet sunuyoruz. 

Yazıcı Bakım, Onarım Servisi

Teknik servis personelimizin tamamı Hewlett Packard, Epson, Oki, Kyocera, Lexmark, Brother, Ricoh, Konica Minolta ve Canon, Sharp, Toshiba dahil birçok yazıcı modelinde deneyimli ve eğitimlidir. Ayrıca fotokopi makinelerine geçici onarım esasına göre veya sözleşmeli yönetilen baskı hizmeti (MPS) anlaşmasına göre servis verebiliriz. Ayrıca ihtiyaçlarınıza özel kiralama seçenekleri, kopya başı maliyet sözleşmeleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tasarruf ettiren çözümler

Kurumsal Yazıcı Kiralama

Şirketlerin çoğu yazdırma hizmetleri için çok fazla para ödüyor. Bizimle çalıştığınızda nasıl ve ne kadar tasarruf edebileceğinizi öğrenmek için hemen müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz.

Fotokopi makinesi toner dahil bakım sözleşmelerinin çoğunda (yönetilen baskı hizmeti) mono baskı başına 0,005 usd ve renkli için baskı başına 0,05 usd başlayan fiyatlarımızı inceleyin.

Yazıcı Onarımı, Orjinal Donanım ve Sarf Malzemeleri

  • Lazer yazıcı onarımı – aynı gün onarımlar mevcuttur
  • Uzman HP Designjet plotter onarım ve bakımı
  • Profesyonel Yazıcılar ve Fotokopi Makineleri,
  • Tarayıcılar için bakım sözleşmesi
  • Yerinde yazıcı servisi ve onarımları
  • Fotokopi makineleri aynı gün onarımlar
  • Dot Matrix yazıcı onarımları – aynı gün onarımlar mevcuttur
  • Yazıcı Parçaları ve Sarf Malzemeleri satışı

Teknik Servis Gücümüz

2020 yılında yaklaşık 13.000 cihazdan gelen arıza bildirimlerinin:

%55’ine aynı gün

%44’üne ertesi gün.

%0,5’ine  2 gün içinde

%0,5’ine 3 gün içinde

Servis vermiş bulunuyoruz.

Bayi Bul

Yetkili Servisi Olduğumuz Markalar

Lexmark çok fonksiyonlu yazıcılardan tek renk performans yazıcılarına kadar tüm profesyonel lexmark yazıcılarına orjinal donanım ve sarf malzemeleri ile bakım ve onarım desteği verebiliriz.

HP marka çok fonksiyonlu yazıcılardan tek renk performans yazıcılarına kadar tüm profesyonel HP yazıcılarına orjinal donanım ve sarf malzemeleri ile bakım ve onarım desteği verebiliriz.

Ricoh çok fonksiyonlu yazıcılardan tek renk performans yazıcılarına kadar tüm profesyonel Ricoh yazıcılarına orjinal donanım ve sarf malzemeleri ile bakım ve onarım desteği verebiliriz.

Epson marka çok fonksiyonlu yazıcılardan tek renk performans yazıcılarına kadar tüm profesyonel Epson yazıcılarına orjinal donanım ve sarf malzemeleri ile bakım ve onarım desteği verebiliriz.